Powrót

Kochani!

W najbliższą niedzielę 16 czerwca o godz.12 30 w Domu Rekolekcyjnym Betania w Pionkach, będzie miało miejsce rozesłanie par animatorskich na letnie rekolekcje.

Odpowiedzialni za turnusy rekolekcyjne w atmosferze modlitwy otrzymają błogosławieństwo Księży Moderatorów na trudną i odpowiedzialną posługę animowania na rekolekcjach.

Dla niektórych par będzie to kolejne błogosławieństwo, dla innych, będzie to pierwsze rozesłanie, szczególnie mocno zapewne przeżywane.

Wspólnie będziemy modlić się o błogosławione owoce letnich rekolekcji. Każda z par małżeńskich otrzyma świecę Oazy. Świeca ta, zostanie zapalona od diecezjalnej świecy Oazy Wielkiej Syjon, którą otrzymaliśmy w Krościenku na COM-ie z rąk Moderatora Generalnego Ruchu Światło-Życie ks. Adama Wodarczyka. Ten sam Ogień Ducha Świętego zapłonie więc na każdej z naszych Oaz.

Od rozesłania do pierwszych turnusów pozostanie tylko dwa tygodnie. Niech ten czas będzie czasem modlitwy całej naszej wspólnoty za dzieło rekolekcji. Ci z nas , którzy w tym roku nie wyjadą na rekolekcje niech szczególnie powierzą w modlitwie wszystkich Moderatorów, Animatorów oraz całą Diakonię Rekolekcyjną opiece Niepokalanej Matce Kościoła.

 

                                           Z modlitewnym pozdrowieniem
Ania i Marek Kwiatkowscy.

PS Prosimy o zgłoszenie się chętnych do posług na Mszy :

  • czytania (z dnia)
  • do śpiewu psalmu
  • modlitwa wiernych
  • chętnych panów do służby liturgicznej

Powrót