Powrót

Szanowni Państwo, Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą mając na uwadze dobro i chęć niesienia pomocy mieszkańcom Radomia.

Niestety w obecnej sytuacji ekonomicznej problem bezrobocia w naszym mieście jest kwestią niezwykle istotną. Language Station jest szkołą języków obcych, która wychodząc na przeciw potrzebom Radomian organizuje bezpłatne kursy językowe i komputerowe w naszej siedzibie przy ul. Piłsudskiego 3 w Radomiu. Kursy te są całkowicie bezpłatne ze względu na fakt, iż otrzymaliśmy dofinansowanie unijne na ich organizację.

Pragniemy pomóc mieszkańcom Radomia oferując im bezpłatne szkolenia w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych co w przyszłości przełoży się na skuteczniejszą możliwość znalezienia pracy. Kursy komputerowe trwają 75h a językowe 60h a po ich ukończeniu kursanci otrzymują certyfikat sygnowany przez Unię Europejską oraz naszą szkołę.

Na kursy może zgłosić się każdy Radomianin w wieku od 18-64 lat. Mogą to być osoby pracujące, uczące się jak i przede wszystkim bezrobotne. Jest to naprawdę ogromna szansa, dlatego zwracamy się z gorąca prośbą o rozpropagowanie tej informacji wśród parafian.

Nasz sekretariat czynny jest w godz. 1530-1900
Można tez zadzwonić pod numer telefonu 531884436. Możemy też dostarczyć ulotki dotyczące kursów jeśli wyrażą Państwo na to zgodę.

Z góry dziękujemy za chęć niesienia pomocy.

Szczęść Boże,
Language Station
radom@languagestation.pl

Powrót