Powrót

Zaproszenie na Mszę Świętą i Apel Jasnogórski w dniu 4 czerwca

Na czuwaniu przed Zesłaniem Ducha Świętego ks. bp Henryk Tomasik skierował do wszystkich ruchów, wspólnot i stowarzyszeń specjalne zaproszenie na Mszę Świętą 4 czerwca 2013 r. Na jego serdeczną prośbę przekazuję je w formie pisemnej. 

„W dniu 4 czerwca będziemy przeżywać XXII rocznicę wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Radomiu. W tym dniu będziemy gościli w Diecezji Arcybiskupa Gerharda L. Müllera, Prefekta Kongregacji Nauki Wiary. Ksiądz Arcybiskup będzie przewodniczył uroczystej Mszy Świętej w katedrze radomskiej o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszam na uroczyste wyznanie wiary, któremu będzie przewodniczył jeden z najbliższych współpracowników Ojca Świętego”.

Biskup Henryk Tomasik

Tego samego dnia o godzinie 21.00, z udziałem Arcybiskupa Gerharda L. Müllera, Prefekta Kongregacji Nauki Wiary, odbędzie się także Apel Jasnogórski przy pomniku Jana Pawła II przed Wyższym Seminarium Duchownym. Również wszyscy członkowie ruchów, wspólnot i stowarzyszeń naszej diecezji są zaproszeni do wzięcia w nim udziału. Ze swej strony proszę o przekazanie tego zaproszenia wszystkim członkom naszych wspólnot i o jak najliczniejsze uczestnictwo w tych wydarzeniach. Zapraszam serdecznie.

ks. Piotr Walkiewicz

Powrót