Powrót

"Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy"

- to cykl comiesięcznych spotkań skierowanych do kobiet. Podczas rozmów z naszymi koleżankami doszłyśmy do wniosku, że w naszym środowisku, mieście jest duża potrzeba, żeby zorganizować konferencje dla kobiet.

Na tych spotkaniach wymieniałybyśmy się doświadczeniami, dzieliły tym co trudne i ważne, kształtowały siebie. Odkrywały w jaki sposób Bóg jest obecny w naszym życiu i pomaga nam na każdym kroku. Chcemy, aby te spotkania łączyły różne kobiety, bo chociaż każda z nas jest całkiem inna to wiele nas łączy. Jesteśmy stworzone na podobieństwo jednego Boga, przez Niego umiłowane i oświetlone Jego blaskiem. Nasze wnętrza skrywają wiele tajemnic, pragnień trosk na co dzień ukrytych pod idealnym makijażem.

Dużą inspiracją dla nas jest płyta Magdaleny Frączek - Effatha (otwórz się), w której autorka zwierza się ze swoich doświadczeń i intuicji dotyczących kobiecości. To właśnie Magdalena będzie gościem naszego pierwszego spotkania, które odbędzie się 16.06 w DA. Wokalistka poprowadzi konferencję "Lea i Rachela - historia mojej wartości". Gorsza i lepsza - fałszywe obrazy kobiecości, Lea jako obraz bardzo zaniżonego poczucia wartości, Rachela jako obraz ponadludzkich oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety by w kobiecym gronie porozmawiać o tym, co kryje nasze wnętrze. I spotkanie odbędzie się już 16 czerwca 2015 r. o godz. 19.30 w budynku Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu. Konferencję "Lea i Rachela - historia mojej wartości" poprowadzi Magdalena Frączek - wokalistka, pianistka, kompozytorka znana z zespołu Love Story!

W programie spotkania:
- modlitwa - x. Mariusz Wilk,
- konferencja wygłoszona przez zaproszonego gościa,
- rozmowa przy kawie i ciastku.

Klaudia Miśkiewicz, Dominika Brdak.
calkieminna@op.pl
 www.facebook.com/calkieminna
Duszpasterstwo Akademickie Radom, Ul. Górnicza 2

 

Powrót