Powrót

Zapraszamy na Randkę Małżeńską!

W czasach, gdy ciągle gdzieś gonimy i nie mamy zbyt wielu możliwości do spędzenia wspólnego wieczoru tylko we dwoje, wyjścia do kina odeszły w niepamięć, nie mówiąc już o spacerze i spokojnej rozmowie, pojawia się ona: Samochodowa Randka Małżeńska.

W tym roku, jako członkowie Domowego Kościoła diecezji radomskiej, po raz pierwszy włączamy się do tej ogólnopolskiej akcji. Jest ona skierowana właśnie do Ciebie i Twojego współmałżonka – niezależnie od stażu małżeńskiego i ilości wspólnych radości i trosk. Spotkajcie się razem z nami w sali Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu w niedzielę, 20 listopada o godz. 17. Obejrzymy wówczas świetny film. Następnie, zamiast szybko wracać do szarej rzeczywistości, będziecie mogli, tylko we dwoje, przeżyć niezapomniane chwile w swoim aucie, dzięki... interaktywnej audycji radiowej. Dajcie się ponieść naszej inicjatywie, popracujcie nad relacjami małżeńskimi i niech będzie to pierwsza z wielu Waszych Randek Małżeńskich.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rezerwację na stronie http://www.rezerwacja.randkamalzenska.pl. Randka jest projektem ewangelizacyjnym. Zaproście więc do udziału w niej także małżeństwa spoza Ruchu (rodzina, przyjaciele, sąsiedzi). Dołożycie przez to cegiełkę do rozwoju naszej wspólnoty.

Dla wszystkich uczestników Randki, szykujemy także słodką niespodziankę. Chętnych do pomocy przy organizacji spotkania oraz zainteresowanych szczegółami akcji, prosimy o kontakt.

Ewelina i Michał Podlewscy
tel. 510 200 542
mail: ewelina.podlewska@tlen.pl

Do zobaczenia 20 listopada!

Powrót