Powrót

Szczęść Boże

Pozdrawiamy wszystkich którzy przeżywają lub będą w te wakacje przeżywali swoje rekolekcje , a także tych którzy nie mogą wyjechać na rekolekcje wakacyjne.

My razem z dziećmi, mogliśmy już u progu wakacji spotkać się z Panem we wspólnocie na rekolekcjach ewangelizacyjnych w pięknej Łebie.

Tym razem przeżywaliśmy nasze rekolekcje pełniąc posługę pary animatorskiej, wraz z Iwonką i Czesiem Szałasami pod przewodnictwem pary prowadzącej – Doroty i Waldka Wielochów.

Były to pierwsze rekolekcje ewangelizacyjne organizowane przez DK dla małżeństw, które jeszcze nie są we wspólnocie , czy też dopiero zaczęły poznawać nasz Ruch.

Nasza rekolekcyjna wspólnota pod kierunkiem ks. Grzegorza Tęczy składała się z 17 małżeństw uczestników i trzech par animatorskich, oraz licznej gromadki dzieci młodszych , średnich i starszych w liczbie 20 osób.

Pieczę nad naszymi pociechami, w czasie naszych konferencji czy zajęć w grupach, sprawowała nasza diakonia tj .: kleryk Daniel Reguła, a. Malwina Petrzak, a.Kasia Mazur, a. Błażej ..........a edukowała nas muzycznie a.muz Monika

Od pierwszych chwil naszego pobytu zawiązała się prawdziwa wspólnota serc i myśli.

Codzienne przeżywanie Eucharystii, poranna jutrznia, konferencje ks. Grzegorza i par animatorskich, wyznaczały rytm każdego dnia rekolekcji. Tematyka tych spotkań przybliżała nas do świadomego podjęcia decyzji o przyjęciu Pana Jezusa jako naszego Pana i Zbawiciela . Pogłębialiśmy też naszą wiedzę na temat budowania jedności małżeńskiej, na fundamencie sakramentu małżeństwa oraz w zakresie pogłębiania duchowości małżeńskiej w oparciu o charyzmaty Domowego Kościoła.

Nie zabrakło nam również czasu na odkrywanie obecności Boga w otaczającym nas pięknie nadmorskiej okolicy.

Dziękując Bogu za ten błogosławiony czas oczekujemy spotkania wszystkich oazowiczów po wakacjach, abyśmy wzajemnie ubogacili się swoimi przeżyciami i umocnili na czas dalszego wzrastania na drodze wiary w kolejnym roku formacyjnym.

Małgosia i Marek Przychodzeniowie

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Powrót