Powrót

Szczęść Boże

W dniu 20.07.2011 zakończyły się rekolekcje DK III° w Polanicy-Zdrój.
Rekolekcje odbywały się w Klasztorze "Chrystusa Króla" Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi i Wieczystej Adoracji Najświętrzego Sakramentu.

W rekolekcjach uczestniczyło trzynaście rodzin wraz z jedenaściorgiem dzieci oraz cztery osoby samotnie przeżywające Ruch Światło-Życie.
Nad duchową stroną rekolekcji czuwał ks. Maciej Korczyński, któremu pomagał dk. Robert Matysiak. Parą prowadzącą byli Ania i Wojtek Kowalscy, którym w prowadzeniu rekolekcji starali się pomóc piszący te słowa. Za stronę muzyczną odpowiadała Magda Górska, a diakonię sprawującą opiekę nad naszymi pociechami tworzyli Kasia Ćwikła i Robert Paluszek.

Rodziny uczestniczące w rekolekcjach przybyły z diecezji radomskiej, lubelskiej, łódzkiej i wrocławskiej.

We wspaniałej scenerii Kotliny Kłodzkiej i Gór Stołowych modliliśmy się, pielgrzymowaliśmy do przepięknych sanktuariów, słuchali homilii i konferencji naszych duszpasterzy - księdza moderatora i diakona, uczestniczyliśmy w Eucharystii. Staraliśmy się zagłębić w Tajemnicę Kościoła.

Nie brakowało również wycieczek po górskich szlakach kiedy to mogliśmy podziwiając piękno krajobrazu dziękować Bogu za wszystko co uczynił.

Monika i Tomek Bisowie

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Powrót