Powrót

"Na wiosnę do Mariówki"

Zapraszamy na ORAR II°, który odbędzie się  w dniach  28.04-2.05.2012 w Mariówce k. Przysuchy.  Prowadzi je Ks. Arkadiusz Bernat oraz para małżeńska Bernatka i Krzysztof  Kudasowie.

W Ośrodku Sióstr Służek NMPN (zlokalizowanym nad Szkołą) warunki naprawdę przyzwoite; dobre posiłki i serdeczna atmosfera. Sami doświadczyliśmy:).
Nie musimy tam zmywać, ani przygotowywać posiłków. Kaplica na miejscu. Naprawdę pełny komfort. Mogą więc jechać nawet rodzinki  z małymi dziećmi.
Nie wszyscy z DK naszej diecezji, będą mogli jechać na rekolekcje wakacyjne, więc gorąco polecamy, te rekolekcje. Jest to ORAR przygotowujący do posługi pary animatorskiej, a
 każdy prędzej czy później tę posługę podejmie. Warto też może przypomnieć, że zbliżają się (w czerwcu) spotkania "wyborcze" nowych par animatorskich. Czy są w naszych kręgach ludzie po tym stopniu?  Warto zachęcić się, zmotywować wzajemnie i przypomnieć, że w wypadku podjęcia posługi, można ten ORAR II st., przeżywać w pierwszej kolejności nawet przed ORAR-em I st. 

Koszt  tych rekolekcji, to  190zł -dorośli , 80zł -dzieci powyzej 3-go roku życia do 14 lat

Zapisy u nas : para diec. Anna i Marek Kwiatkowscy tel. 48 629 42 63
kom. 609 692 418; 724 708 844

Zobaczcie jak o tej porze roku przepięknie w Mariówce!

http://www.mariowka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=208:galeria-mariowka-wiosn-2011&catid=12:mariowka&Itemid=23

    http://www.mariowka.sluzki.opoka.org.pl/z_lotu

 

Powrót