Powrót

Dzień Świętości Życia - zaproszenie na Marsz dla Życia 

 

Kochane Rodziny Domowego Kościoła w związku ze zbliżającym się Dniem Świętości Życia gorąco zachęcamy Was do modlitewnego zaangażowania się na rzecz dzieci nienarodzonych zagrożonych aborcją. Zapraszamy  Was gorąco do udziału w diecezjalnych przedsięwzięciach, których organizatorem jest Komitet Marszu dla Życia, w jego skład  wchodzi również nasz Ruch Światło-Życie. Głównym inicjatorem  powstania tego Komitetu jest  Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej.

 Zapraszamy Was najpierw na triduum poprzedzające Dzień Świętości Życia a szczególnie na  piątek 23 - marca na  godz.1800 do  Kościoła Ojców Bernardynów  na Drogę Krzyżową ( którą mamy poprowadzić) i Mszę Świętą.  

Zapraszamy Was następnie na Marsz dla Życia i inne uroczystości 25 marca w niedzielę. Będziemy Was oczekiwać o godz. 1700 pod Radomską Katedrą z diecezjalnym emblematem Domowego Kościoła. Przyjdźcie na Marsz ze swoimi parafialnymi sztandarami, znakami Ruchu Światło - Życie i Domowego Kościoła. Przyjdźcie  razem z młodzieżą z Ruchu ze swoich parafii.

Anna i Marek Kwiatkowscy

para diec. DK

 

Program obchodów Dnia Świętości Życia w Radomiu

17.00 – Marsz dla Życia spod radomskiej katedry do kościoła oo. Bernardynów

18.00 – Droga Krzyżowa

18.30 – Msza św. pod przewodnictwem bpa Henryka Tomasika z podjęciem Dzieła Duchowej Adopcji

19.30    – Procesja ze świecami pod pomnik Maryi Matki Życia

Więcej na:

 

 http://www.diecezja.radom.pl/home-mainmenu-1/ogoszenia/77-ogolne/1554-dsz-2012

 

Powrót