Powrót

Rozesłanie par animatorskich
w niedzielę 17 czerwca w Domu Rekolekcyjnym w Pionkach!

Kochani !

W najbliższą niedzielę o godz. 1230 w Domu Rekolekcyjnym Betania w Pionkach, będzie miało miejsce rozesłanie par animatorskich na letnie rekolekcje.

Odpowiedzialni za turnusy rekolekcyjne w atmosferze modlitwy otrzymają błogosławieństwo od Księży Moderatorów na trudną i odpowiedzialną posługę animowania na rekolekcjach.

Dla niektórych par będzie to kolejne błogosławieństwo, dla innych zaś par będzie to pierwsze błogosławieństwo, szczególnie zapewne przeżywane.

Wspólnie będziemy modlić się o błogosławione owoce letnich rekolekcji. Każda z par animatorska otrzyma świecę Oazy. Świece zostaną odpalone od diecezjalnej świecy Oazy Wielkiej "Syjon", którą otrzymaliśmy w Krościenku na COM-ie z rąk Moderatora Generalnego Ruchu Światło-Życie ks. Adama Wodarczyka. Ten sam Ogień Ducha Świętego zapłonie więc na każdej z naszych Oaz.

Od rozesłania do pierwszych turnusów pozostanie tylko dwa tygodnie. Niech ten czas będzie czasem modlitwy całej naszej wspólnoty za dzieło rekolekcji. Ci z nas , którzy w tym roku nie wyjadą na rekolekcje niech szczególnie powierzą w modlitwie wszystkich Moderatorów , Animatorów oraz całą Diakonię Rekolekcyjną opiece Niepokalanej Matce Kościoła.

Z modlitewnym pozdrowieniem Ania i Marek Kwiatkowscy.

Powrót