Powrót

Był rok 1998! Siedząc za obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej na III° w Skarżysku-Kamiennej, wsłuchany w słowa księdza Romana Adamczyka myślałem sobie wówczas, a może by tak... kiedyś zobaczyć to wszystko na własne oczy. A dziś mając rodzinkę i spore doświadczenie w ruchu mogę napisać, że chyba się uda oczywiście z pomocą wielu ludzie i oczywiście Pana Boga który tak kieruje naszym życiem , że wie lepiej od nas samych co dla nas jest najlepsze!!!!!

Kochani chciałbym zaprosić rodzinki na OAZĘ III° W RZYMIE!!!!:) Chciałbym podać najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu, wiec do dzieła. Głównym moderatorem będzie ks. Albert Warso, a pomagać mu będą ks. moderator naszego ruchu Krzysztof Dukielski i ks. Przemysław Wójcik. Parą prowadzącą bedą Monika i Jarek Kołodziejczykowie z Opoczna wspomagani przez parę muzyczną czyli mnie i moja rodzinkę czyli Łosie:)) Myślą przewodnią oazy III° jest wspólnota wiec postanowiliśmy, że będziemy jechać wspólnie autokarem, aby zawiązać wspólnotę już w drodze do Rzymu, czyli miejsca naszych rekolekcji! Wyruszamy 15 sierpnia i planujemy powrót w nocy 30 sierpnia! (część programu rekolekcji będzie realizowana w podróży). Możemy zabrać 15 par, wiec kolejność zgłoszeń będzie ważna. Przewidywany koszt oazy to 2 tysiące złotych od osoby dorosłej i 1 tysiąc od dziecka.

Nie chcemy ograniczać rodzin, jeśli chcą zabrać ze sobą dzieciaki, jednak musimy ograniczyć wiek. Tylko dzieciaki powyżej 10 roku życia. Dla młodszych taka podróż byłaby zbyt męcząca i to zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Pokoje w większości będą 2-osobowe więc trzeba pamiętać, że dzieci, które ewentualnie chcemy zabrać będą spać na dostawianym łóżku lub materacu. Wiek dzieci jest dla nas ważny gdyż, ze względu na koszty chcemy nie zabierać dodatkowych osób do opieki nad nimi. Przy tej kwocie 2 tyś. mamy nadzieję zamknąć się we wszystkich potrzebnych opłatach łącznie z dojazdami do wielu miejsc, które chcemy zwiedzić, w tym: Asyż, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo i inne, które może uda się zrealizować w tym napiętym czasie.

Myślę, że to tyle tytułem wstępu i tyle jeśli chodzi o najważniejsze informacje potrzebne do tego, aby sie zapisać. Potrzebna będzie wpłata zaliczki w kwocie 500 zł od osoby dorosłej ponieważ musimy zaliczkować noclegi oraz autokar. Z posiłkami chcemy wprowadzić trochę nowatorskich pomysłów, ale to już najlepiej podamy dla zainteresowanych:))))

Złgoszenia telefonicznie:

Robert Frączyk (Łosiu) tel.606858788 Po zapisaniu telefonicznym wypełnione karty zgłoszenia pobrane ze strony DK wyślijcie na adres e-mailem: erlosie@wp.pl

PS. czekamy na szybkie zgłoszenia ponieważ czas płynie szybko!!!:)))

Powrót