Powrót

Uwaga! Konkurs fotograficzny!

Z okazji przypadającej w tym roku 25. rocznicy pobytu papieża, Jana Pawła II w Radomiu, Ruch Światło-Życie Diecezji Radomskiej, przygotował projekt "Pod prąd", który jest finansowany przez Gminę Miasta Radomia. - W ramach zadania działania oprzemy na duchowych drogowskazach, jakie towarzyszyły wystąpieniom Ojca Świętego w naszym mieście, a w których mówił o poszanowaniu dla wartości, jaką jest życie, m.in. poprzez zdrowy, wolny od nałogów styl życia – mówi moderator diecezjalny Ruhu Światło-Życie, ks. Grzegorz Lipiec.

Jednym z elementów jest konkurs fotograficzny o zasięgu diecezjalnym na najlepsze amatorskie zdjęcie z wizyty Jana Pawła II w Radomiu. - Oczekujemy zwłaszcza na zdjęcia prezentujące wydarzenia towarzyszące wizycie Ojca Świętego, czyli nie tylko te, które upamiętniają jego postać. Było to święto diecezji, miasta, poszczególnych parafii i rodzin. Dlatego też właśnie na takie, niepublikowane wcześniej ujęcia „od kuchni”, z przygotowań danej rodziny, wspólnoty, czasu oczekiwania na przyjazd Ojca Świętego, a następnie czasu dziękczynienia, etc. czekamy. Fotografie (maksymalnie trzy jednego autora, w wersji elektronicznej prosimy o przesłanie na adres stowarzyszenie@swiatlozycie.pl w nieprzekraczalnym terminie do środy, 8 czerwca, z opisem danej fotografii i zgodą na jej publikację).

Podsumowanie zabawy nastąpi podczas pikniku sportowo-integracyjnego na obiekcie typu Orlik przy Publicznym Gimnazjum nr 8 w Radomiu, w sobotę 11 czerwca. Najlepsze fotografie zostaną wydrukowane w dużym formacie i zaprezentowane na specjalnie przygotowanej z tej okazji wystawie. Wszystkie zdjęcia natomiast zaprezentujemy w galerii internetowej Stowarzyszenia Światło-Życie oraz na jego FanPage'u.

 

Powrót