Powrót

Małżeństwo bez tabu

Tytułowe stwierdzenie będzie przyświecać wyjątkowemu spotkaniu, podczas którego o zdrowych relacjach małżeńskich, radości ze współżycia i wspólnej drodze do nieba opowiedzą Beata i Marcin Mądrzy z Krakowa. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Światło-Życie oraz Domowy Kościół Diecezji Radomskiej.

Rok miłosierdzia dla środowisk kościelnych w Polsce był ze wszech miar wyjątkowy. W bogaty w wydarzenia, niepowtarzalny, pełen łaski klimat wpisały się także działania Stowarzyszenia Światło-Życie. Obok tradycyjnych wiosenno-letnich spotkań dla młodych ludzi, pikniku integracyjnego, zainaugurowany został cykl spotkań, w którym szczególny nacisk położony został na rodzinę. Wszak to ona jest pierwszą szkołą miłosierdzia. A u jej podstaw stoi małżeństwo. I właśnie o wartości bycia razem, pragnieniu czystości, odpowiedzialności i codziennej walce o siebie dla siebie opowiedzą Beata i Marcin Mądrzy.

Beata i Marcin Mądrzy to szczęśliwe małżeństwo z Krakowa z gromadką pociech. Są aktywnymi działaczami pro-life, którzy odwiedzają różne środowiska dając świadectwo swojej miłości i odwagi w kroczeniu do Boga. I przekonują, że najlepszym pomysłem na życie jest zaufanie Panu Bogu.

To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w sobotę, 5 listopada, w domu parafialnym Parafii Św. Brata Alberta przy ul. Armii Ludowej 4. Początek o godz. 19. W trakcie spotkania będzie można nabyć również publikacje poświęcone tematyce, o której będzie mowa.

Powrót