Powrót

Kochani

17 marca sobota Parafia pw. Narodzenia NMP w Szydłówku i tamtejszy KSM z pomocą kręgów Domowego Kościoła organizują Dzień Świętości Życia. Będzie to bardzo wartościowe wydarzenie zarówno dla młodzieży jak i małżeństw z uwagi na fakt, że w programie zaplanowano: Konferencję dr Grzegorza Nyca - lekarza ginekologa, który diagnozuje i leczy niepłodność małżeńską wg NaProTechnology, ponadto świadectwo Bartka Krakowiaka - Z buta do Maryi, oraz Małżeństwo Gomułków - Droga do wieczności. W programie także występy artystyczne. Potraktujmy ten dzień jak krótkie kilkugodzinne rekolekcje.

Organizatorzy zwracają się z prośbą o rozpropagowanie tej wiadomości wraz z załączonym plakatem we wszystkich rejonach i kręgach. Chcielibyśmy bardzo, aby to zaproszenie trafiło do każdej rodziny z Domowego Kościoła i nie tylko. Proszą o rozwieszenie plakatu w parafiach.

W tym dniu będzie również przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz rodzeństwa Alka i Hani, którzy borykają się z wieloma schorzeniami. Więcej informacji na miejscu

Powrót